WITAMY

Nasze Przedszkole we wrześniu 2014 rozpoczyna drugi rok działalności.
Każde dziecko pracowało w oparciu o przygotowywany dla niego indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny.
Przedszkole realizuje nauczanie i wychowanie w zakresie podstawy programowej wychowania przedszkolnego, a także zapewnia zajęcia terapeutyczne oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i ich rodzin.

Nadzór pedagogiczny nad przedszkolem sprawuje Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Przedszkole pracuje w godzinach 8.00 - 16.00 , ale każde dziecko ma ustalony indywidualny czas pobytu.

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji dziecka:
  • Diagnoza autyzmu lub zaburzeń ze spektrum autyzmu;
  • Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane z uwagi na autyzm;
  • Karta zgłoszeniowa do Przedszkola LOBUS  :
  • dzieci z dysfunkacjami DO POBRANIA oraz  dzieci zdrowe do grupy integracyjnej DO POBRANIA
Dzieci podczas pobytu w przedszkolu mogą skorzystać z możliwości zjedzenia obiadu, jest dowożony przez firmę kateringową.
Juz pelny rok wyzywienie dla naszych dzieci zapewnia Firma LKS Naroże z Juszczyna. Posiłki są smaczne i zdrowe.